Zapraszam Cie do mojego Fotomagicznego świata!

O mnie

Wasz fotograf rodzinny w Warszawie

Postaram się, by sesja ze mną była dla Was relaksującą przygodą. Podczas naszego spotkania chcę Was chociaż odrobinę poznać, zobaczyć Wasz świat.

Stresujecie się? Naprawdę niepotrzebnie! Nie macie domu z pierwszych stron gazet? Nie szkodzi! 

A mieszka tam miłość? Mieszka. No to dobrze, to nam w zupełności wystarczy.

Pokażecie mi swoje ulubione miejsce w domu – może to kanapa w salonie, a może przytulny kącik w pokoju dziecka. To miejsce gdzie lubicie siadać razem, ciasno w siebie wtuleni i pić Waszą ulubioną herbatę, a może jest to kakao? Obiecuję, że w Waszą przestrzeń nie wejdę z butami, no najwyżej boso ;), pozostanę gdzieś obok, niewidzialna, uwieczniając miłość jaka jest między Wami.

Poznaj mnie!

Cześć!

Nazywam się Magdalena Kubanek i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na Waszej sesji rodzinnej!

Kim jestem? Fotografką z kreatywną duszą. Rozmarzoną, lubiącą luz osobą starającą się żyć jak najpełniej. Kocham otwarte przestrzenie, burze i trawę szeleszczącą na wietrze. Przywiązuję uwagę do detali i pilnuję żebyście niczego nie gubili podczas sesji 😉

Unikam tłumów, negatywnych emocji i centrów handlowych. Jestem mistrzynią drugiego obiegu, vinted i olx 😉 Idąc gdzieś zawsze łypie okiem w kierunku śmietników w poszukiwaniu wyrzuconych perełek. Moją ukochaną PRLowską szafkę wypatrzyłam właśnie wracając z sesji! Kocham renowację mebli i nie mogę doczekać się momentu, gdy pomiędzy starymi jabłonkami będę miała swój własny warsztat!

Chętnie pójdę z Wami na spacer po łące i nazwę spotkane po drodze robaczki. Mogę opowiedzieć o domowym kompostowniku, który stoi w naszej kuchni w warszawskim bloku albo wymienimy się przepisem na domowe kosmetyki. Od dłuższego czasu bliska memu sercu jest też joga i medytacja, które sprawiają że mogę uspokoić myśli i poczuć SPOKÓJ.

Chętnie się dowiem, czy mamy coś wspólnego!

Hej, nazywam się Magdalena. Kocham otwarte przestrzenie, burze i trawę szeleszczącą na wietrze.

Stworzymy razem coś pięknego?

Napisz do mnie!