Zapraszam Cie do mojego Fotomagicznego świata!

Oferta

Zobacz jakie sesje mogę dla Was zrobić

Klikając na interesującą Was kategorię poniżej znajdziecie ofertę sesji noworodkowych w szpitalu, rodzinnych sesji domowych i plenerowych, romantycznych sesji dla zakochanych, ofertę reportażu ślubnego, a także na imprezy okolicznościowe np. Chrzest.

Na sesje możemy umówić się również w moim nowym Fotomagicznym Studiu – idealnie nadaje się zarówno na sesje rodzinne, zakochanych czy sesje z okazji roczku Waszej pociechy.

Fotografia rodzinna, ciążowa, noworodkowa w domu i szpitalu

Klikając w przycisk poniżej zapoznacie się z ofertą na lifestylowe rodzinne sesje zdjęciowe. Zarówno te plenerowe jak i domowe – ciążowe, noworodkowe lub po prostu rodzinne – bez okazji.

Fotografia ślubna

Szukacie fotografa na ślub? Chętnie będę Wam towarzyszyć w tym szczególnym dniu. Planujecie plenerowy ślub w stylu slow? Świetnie! To moje klimaty 🙂

Jesteście parą LGBTQ+? Dla mnie miłość to miłość nie zależnie od płci, koloru skóry czy orientacji.

Sesje dla par

Zbliża się Wasza rocznica lub inna specjalna okazja? Sesje zakochanych dla par to świetny pomysł na wspólnie spędzony czas. Możemy spotkać się w Waszym mieszkaniu, iść razem do parku czy do lasu, a także spotkać się w moim Fotomagicznym Studio. Gwarantuje, że będziecie się dużo przytulać!

Fotomagiczne Studio

Specjalnie dla Was przygotowałam przestrzeń, w której możemy zrobić sesję rodzinną, zakochanych czy sesję kobiecą.

Studio pozostaje do Waszej dyspozycji, idealne na sesje roczkową Waszej pociechy.

Chrzty, urodziny oraz inne uroczystości rodzinne

Szykujecie się do ważnej uroczystości rodzinnej? Chrztu, komunii, a może setnych urodzin ukochanego dziadka? Chętnie przedstawię Wam moją ofertę.

Pozdrawiam Magdalena – Fotomagiczna!
Fotografia rodzinna Warszawa