Zapraszam Cie do mojego Fotomagicznego świata!

Humanistyczny ślub pary jednopłciowej nad jeziorem

W pięknych okolicznościach przyrody Kamil i Mateusz usłyszeli „Ogłaszam Was mężem i mężem”

Śluby humanistyczne ostatnio zyskały na popularności. Wiele par marzy o pięknej ceremonii ślubnej nie koniecznie związanej z wiarą. Ślub humanistyczny to jedna z form zawarcia związku małżeńskiego – jest to ślub symboliczny, świecki. Decydują się na niego zarówno pary mieszane jak i LGBTQ+.

Ślub humanistyczny to świetna opcja dla par jednopłciowych – w gronie rodziny i przyjaciół mogą przysiąc sobie miłość i złożyć przysięgi, a samej ceremonii nadać jak najbardziej indywidualną oprawę taką jaką tylko sobie wymarzą. Bardzo mnie to cieszy, że śluby LGBT są coraz popularniejsze w Polsce.

Kamil i Mateusz odnaleźli mnie na liście wykonawców ślubnych LGBTQ-friendly stworzoną przez portal weselny Ślub na Już.

Młodzi Panowie zdecydowali się na piękną ceremonię nad brzegiem jeziora poprowadzoną przez celebrantkę Helenę z Ślub Humanistyczny oraz przyjęcie w restauracji Po prostu pysznie. Ślub LGBT odbył się w stylu Harrego Pottera, wspaniałe dekorację zostały przygotowane przez restaurację, która spisała się na medal.

Dwa tygodnie przed ślubem chłopaków spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Sesja narzeczeńska jest dla mnie bardzo ważnym elementem współpracy z Wami. Podczas niej macie okazję do bliższego poznania mnie, możecie przekonać się jak pracuję, co jest dla mnie ważne, a także udzielam Wam kilku przydatnych wskazówek. Dzięki temu w dniu ślubu pary mogą w pełni skupić się na przeżywanych emocjach oraz spędzaniu czasu z najbliższymi i nie stresują moją obecnością.

Romantyczna sesja narzeczeńska pary LGBT nad brzegiem jeziora

Ślub chłopaków odbył się w pięknych okolicznościach przyrody. Oto jak wyglądała sala weselna – wystrój inspirowany był Harrym Potterem.

W przygotowaniach Panów Młodych brała udział najbliższa rodzina oraz dwa przekochane psiaki.

First look – zadbałam o to by chłopaki mieli intymną chwilę tylko we dwoje. Podczas niej odczytali listy napisane do siebie podczas sesji narzeczeńskiej. Emocje sięgały zeniutu czym zaskoczyli zarówno mnie jak i siebie 😉

W tym czasie nad jeziorem zebrali się goście weselni i wraz celebrantką Heleną z Ślub Humanistyczny czekali na przybycie Panów Młodych.