Zapraszam Cie do mojego Fotomagicznego świata!

FOTOGRAFIA RODZINNA WARSZAWA– Sandra, Marcin, Franio

Domowa sesja rodzinna

Sandra kilka razy pisała do mnie wiadomości i wzdychała, że marzy o rodzinnej sesji zdjęciowej w moim wykonaniu. Problemem była odległość – wraz z rodzinką mieszka w moim rodzinnym mieście – Chorzowie. Gdy zaczęłam planować przyjazd do domu rodzinnego od razu dałam jej znać. Już po chwili przyszła odpowiedź – widzimy się na sesji domowej!

Gdy tylko weszłam poczułam, że to będzie fajne spotkanie, a ja będę bardzo zadowolona ze zdjęć i nie myliłam się! Atmosfera była wspaniała, chociaż mały Franio na początku potrzebował dobrych kilkunastu minut żeby przyzwyczaić się do nowej cioci. Zależy mi na przyjaznej i bezstresowej atmosferze na sesji więc siadłam na podłodze i pozwoliłam się obserwować maluchowi. W tym czasie zrobiłyśmy szybką aktualizację co słychać w naszych życiach, bo nie widziałyśmy się dobre kilka… może nawet kilkanaście lat. Już po chwili nastąpiło rozluźnienie atmosfery, nowa ciocia okazała się wcale nie taka straszna, nawet trochę zabawna i zostałam zaakceptowana 😉

Jestem fotografką rodzinną z Warszawy, ale jeśli mieszkacie w innym mieście chętnie przyjadę do Was aby uchwycić Wasz rodzinny spacer lub wspólną zabawę w domu.